Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Parafínová lázeň na ruce vydává blahodárné teplo a respektuje postižená místa pro tepelné ošetření.

Termoterapie, která je léčebnou metodou , kterou lidstvo využívá již od pradávna.  Jde o velice jednoduchý, ale poměrně účinný způsob , který vede k odstranění řady neduhů.

Onemocnění pohybového aparátu, poúrazového či degenerativní ho charakteru, onemocnění kloubů, neurologická onemocnění, periferní poruchy prokrvení a používají se také při bolestivých stavech, kdy přináší výraznou úlevu od bolesti .

Parafínové zábaly mají také své kontraindikace, kterými jsou otevřené rány, horečnaté stavy, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.

Změkčuje a zjemňuje suchou, popraskanou kůži a velmi úspěšně se využívá při léčbě degenerativního postižení kloubů . Působí blahodárně na nervovou soustavu ( na dlaních rukou jsou nervová zakončení buněk ) , po terapii budete odpočinuté  a Vaše ruce  hladké, jemné a sametově hebké. Zábal zvyšuje prokrvení pokožky , nahrazuje obklady a změkčuje kůži.  Parafín kombinuje zdravotnické a estetické účinky. Nanáší se ponořením do speciální nádoby, doba působení 15 - 20 min.

Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.

Možno aplikovat i v průběhu barvení, stříhání, či jiného úkonu.


Délka ošetření : 20 minut

Benefity: úleva při zdravotních potížích a hladká, vyživená a zacelená pokožka rukou.

cena od

90 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

 

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek