Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Přinášíme vám výsledek dvaceti let výzkumu v oblasti, která ztělesňuje to nejlepší z moře, nyní dostupné pro každý kadeřnický salon.

Eksperience je první řada produktů vlasové péče inspirována thalasoterapií neboli mořskou terapií, která profesionálním kadeřníkům nabízí vysoce efektivní kombinaci vědy a přírody. Složení každého produktu obsahuje řasy a čistou mořskou vodu z pramenů ostrova Noirmoutier.

Tamější voda je totiž velice bohatá na minerály a stopové prvky nezbytné pro zdraví a krásu vlasů.
Jedná se o exkluzivní řadu, která hraje výraznou roli při řešení problémů s vlasy nebo pokožkou hlavy, a která navíc přináší jedinečný smyslový zážitek. Díky ní budete moci vytvářet personalizovaná ošetření, které ve formě rituálů inspirovaných mořem, vědou a smysly skvěle zapadnou do vašeho salonu.

Moře - Produkty obsahující prvky z moře, které je původem veškerého života.
Věda - Intenzivní výzkum, vývoj a experimentování s inovativními přísadami.
Smysly - Rituály krásy, které do salonů vnáší jedinečný smyslový zážitek.

V SALONU

Talassotherapy

Exkluzivní řada procedur pro řešení problémů jako jsou například citlivá pokožka, přebytek kožního mazu, vypadávání vlasů nebo lupy.
Talassotherapy je exkluzivní salonní služba o několika krocích.
Talassotherapy (neboli mořská terapie – talasoterapie) začíná smícháním multivitaminového koktejlu z řasy se speciálním esenciálním výtažkem a produktem Boost. Tím se vytvoří očišťující a osvěžující zážitek Eksperience.

Reconstruct

Exkluzivní řada produktů s keratinem pro obnovu suchých, poškozených, porézních a křehkých vlasů.
Vlasy jsou neustále narušovány, jak zevnitř, tak zvenčí. Proto jsou slabé, suché a bez života.
Eksperience Reconstruct je profesionální ošetření obsahující přísady, které napomáhají obnovovat vlasové vlákno a jeho pružnost. Jeho složky pronikají dovnitř vlasového vlákna mnohem efektivněji, protože jsou menší než v běžných produktech.
Jednotlivé elementy proto hloubkově a okamžitě hydratují, a keratin a mořský kolagen o vysoké molekulové hmotnosti navíc zároveň hydratují povrch i kořínky vlasů.

V SALONU I NA DOMÁCÍ POUŽITÍ

Boost

Universální produkty pro použití v salonu, nebo doma. Dají se použít samotně nebo i s jinými Eksperience produkty.
Všestranný pomocník Boost je řada univerzálních produktů na použití v salonu nebo doma, a to buď samostatně nebo v kombinaci s jinými eksperience přípravky.

Treatment

Řešení pro péči o vlasy a pokožku hlavy doma i v salonu.
Široký sortiment kosmetických řešení pro různé problémy s vlasy nebo pokožkou hlavy.
Každý produkt je obohacen o specifickou řasu, díky čemuž dosáhnete úžasných výsledků, které si navíc zákazníci budou moci udržet i doma i (s doplňkovými produkty).

Eksperience Revlon nabízí širokou škálu ošetření jak vlasové pokožky – lupy, padání vlasů, svědění vlasové pokožky, přebytek kožního mazu, že lze jen těžko vystihnout, kterou z nabízených procedur si vyberete.

cena od

835 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

 

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek