Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Představujeme Vám revoluční, unikátní a mimořádně rychlou metodu zlepšení kvality Vašich vlasů.

Peptidové bílkoviny byly vytvořeny tak, aby si poradily i s tím nejproblematičtějším typem vlasů.

Peptame ošetření působí do hloubky vlasového pramene a pomocí molekulární technologie obnovuje vlasové buňky a posiluje jejich vlákna. Výsledkem jsou jemné, rovné a odolné vlasové pramínky. Snižuje výskyt přirozených kudrlin až o 60%. Vlasům přidává lesk a přeměňuje křehké a suché vlasy na hedvábně jemné.

I nejméně přizpůsobivé vlasy se během pouhých 20-ti minut změní na uhlazené ,  jemné a vyrovnané prameny lesklých poddajných vlasů odolných vůči vlivům počasí.

Inspirováno přírodou – hlavní 2 složky  - sluncem pohlazené peptidy cukrové třtiny a kyselina glykolová, které nahrazují požívání škodlivých složek nacházející se v běžně požívaných prostředcích na narovnání vlasů.

Pečlivě zvolené a speciálně formulované složky proniknou do struktury vlasu, obnovují a posilují vnitřní  a rovněž vnější vlasová vlákna a to s úžasnými výsledky.

Produkty Peptame jsou určeny pro profesionální vlasové salony a proto je doporučena aplikace vyškoleným kadeřníkem.


Délka ošetření: 60 – 90 minut

Benefit: Obnovuje a posiluje vnitřní a vnější vlákna . Pomáhá nabýt jemné, rovné, odolné a mimořádně silné vlasy, které vydrží až 8 týdnů.

cena od

1.080 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek