Otevírací doba

Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota - dle dohody

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Zlato 18K nejnovější léčba 18 - ti karátovým zlatem

Jsme jedním z prvních kadeřnictví v České republice, kdo Vám může nabídnout revoluční a jedinečné ošetření vlasů 18 - ti karátovým zlatem!

Již od nedávna je ZLATO považováno za symbol moci a blahobytu. Již od starověku se zlato používá pro svůj léčebný efekt a vlastnosti blahodárného působení na lidský organismus.

Díky výzkumu a inovací laboratoří All Sins Luxury Cosmetics, se ZLATO stalo poprvé základním kosmetickým prvkem, který probudil k životu nové, exkluzivní"anti age" ošetření, proti stárnutí, které zaručuje mladý vzhled vlasů, zdravé vlasy díky regeneraci vlasové struktury a obnovu přirozeného lesku vlasů.
Exkluzivní vzhled a vznešená vůně činí z těcho produktů ideální linii, která uspokojí nejenom potřeby a přání moderního salonu, ale i jakkoli náročných klientů.

Pět neobyčejných revolučních produktů, které optimálně společně vytvářejí 4 nejdůležitější systémy péče pro naplnění potřeb Všech typů vlasů.
Styl a elegance jsou vyjádřeny jednoduchostí. S touto filozofií All Sins Luxury Cosmetics vytvořily 18K systém pro péči zasvěcenou mladým a krásným vlasům. Ošetření zahrnuje mytí šamponem SHAMPO 18K + aplikaci ozdravné kúry pro Vaše vlasy.

Dle druhu a struktury Vašich vlasů, Vám doporučíme k výběru některé z následných ošetření.
Zlato 18 K Vitamínový komplex ACE Minerální soli Oligoelementy

  • rekonstrukční program pro velmi narušené vlasy
  • výživný systém pro suché a chemicky ošetřené vlasy
  • hydratační systém pro barvené vlasy
  • uhlazující systém pro krepaté vlasy
  • objemový systém pro jemné vlasy.

Intensivní tekutá maska regeneruje barvené, oslabené a narušené vlasy, díky složení se zlatem 18K a minerálními soli salts rekonstruuje vlasovou strukturu do hloubky a dodává vlasům zpět jejich přirozenou hebkost. Zlato udržuje vlasy mladé a dodává neobyčejný lesk. Vitamínový komplex ACE dodává pevnost a pružnost.


Cena jednoho ošetření se dá těžko určit, vzhledem k tomu, že každé vlasy jsou jiné, ale pohybuje se cca od 500,- Kč do 1000,- Kč

Přijďte si k nám vyzkoušet jedinečnost této kúry.

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek