Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Rekonstrukční ošetření vlasů kmenovými buňkami

ALFAPARF MILÁNO

Mimořádně rychlé, ale vysoce účinné ošetření pro ty, kteří hledají výjimečnou účinnost a neuvěřitelně lehký pocit vlasů.

První ošetření s kmenovými arganovými  buňkami ,  jež jsou schopny zvýšit potenciál krásy ,  který je ukryt ve Vašich vlasech. Díky výjimečnému složení znásobíte krásu svých vlasů 4x již během jediného ošetření.  Poškozené vlasy vyžadují opravdovou „ šokovou terapii „ .  Kmenové buňky regenerují vlas do hloubky díky aktivním prvkům, které působí přímo v jádru vlasového vlákna.

Díky novému multifunkčnímu biotechnologickému komplexu jsou vlasy lépe chráněny i proti faktorům znečištění a den za dnem získávají dokonalejší vzhled.

Skutečná krása vlasů je uzamčena ve velmi malých, ale zároveň mimořádně výkonných buňkách, které jsou schopny se neustále obnovovat. Skutečné tajemství však tví ve výběru buňky z argánie trnité.  Tato rostlina je schopna přežít i v extrémních podmínkách a také pouhý výtažek z této rostliny dělá s vlasy zázraky. Dodává jim hebkost ,  sílu a zářivý vzhled.


Délka ošetření: 30 – 45 minut

Benefit: Arganové kmenové buňky jsou schopny umocnit krásu.

cena od

867 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek