Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

VÝJIMEČNOST V OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

NEJNOVĚJŠÍ MULTIFUNKČNÍ ŘADA VE 3 LINIÍCH

Revlon Professional vyvinul BE FABULOUSTM pokročilý a ucelený program vlasové péče, který pomáhá udržovat vlasy mladší a krásnější.

5 NAVZÁJEM PROPOJENÝCH BLAHODÁRNÝCH ÚČINKŮ V PRODUKTECH BE FABULOUS

COLOR PROTECTION OCHRANA BARVY
Vymývání barvy mezi jednotlivými barveními je běžný problém, zapříčiněnýmnoha faktory. Řada BE FABULOUSTM obsahuje Quaternium-22, vysoce účinnou aktivní látku, která napomáhá zpomalit ztrátu barvy. Proto se jedná o řadu produktů ideální pro barvené vlasy.

REPAIR OBNOVA
Tepelné a mechanické působení během vysoušení a kartáčování má za následek ztrátu základních složek struktury vlasu. Vlasy tak získávají křehký a vysušený vzhled. Testy účinnosti ukázaly, že BE FABULOUSTM zmírňuje poškození a pomáhá posilovat vlasy proti lámání. Jeho složení vyhlazuje povrch vlasového vlákna, snižuje tření a usnadňuje česání. Výsledkem jsou hladké, rovné a zdravé vlasy. Konkrétně řada HAIR RECOVERY je obohacena o hydrolizovaný keratin, který obnovuje vlasové vlákno. Dodává mu strukturu a objem.

ENHANCEMENT LESK
VLASY BEZ LESKU PŮSOBÍ NEZDRAVĚ. Znečištění z vnějšího prostředí, vysoušení a nevhodná péče o vlasy mohou zanechat vlasy zanešené a matné. BE FABULOUSTM je produktová řada navržena tak, aby vlasy rozjasnila. C.R.E.A.M. SYSTÉM obsahuje panthenol, původce vitamínu B5, který pomáhá zvýšit lesk vlasů.

ANTI-AGE
Působení UV záření může způsobit předčasné stárnutí vlasů. V průběhu let vlasy ztrácí pevnost, objem a lesk. BE FABULOUSTM pomáhá obnovit vitalitu vlasů a navíc poskytuje objem a mladistvý a zářivý vzhled. C.R.E.A.M. SYSTÉM obsahuje vitamín E, který je silným antioxidantem.

MOISTURIZING HYDRATACE
NADMĚRNÁ mytí nebo užívání agresivního šamponu může vlasy zbavit jejich přirozené mastnoty. Nadměrné vystavení slunci, větru nebo suchému vzduchu může vést k dehydrataci vlasů. Správná hydratace je nezbytná pro zachování zdravého a mladistvého vzhledu vlasů.Naše výrobky obsahují betain a panthenol. Tyto dvě složky jsou často používány v kosmetických přípravcích pro jejich schopnost zvlhčení a udržování správné hydratace.


Délka ošetření: cca 45 minut v závislosti n a délce  hustotě vlasů.

Benefity: vlasy jsou vyplněné, pevnější, netřepí se konečky, lesklé a hladké na omak

cena od

690 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek