Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Rekonstrukce vlasů – Brazilský keratin

Regenerační kúra pro všechny typy vlasů s narovnávacím efektem a dlouhotrvajícím účinkem je vyráběna v USA a jako jedna z mála keratinových produktů splňuje normy Evropské unie pro prodej v České republice a na Slovensku.

Amazon Keratin je brazilský keratin - inovativní vlasová kúra, která kombinuje keratinový protein a další přírodní složky za účelem:

  • ozdravení poškozených vlasů
  • zmenšení objemu a snížení krepatění
  • hladkých a snadno upravitelných vlasů
  • narovnání vlasů
  • dosažení hedvábného a lesklého vzhledu vlasů

Keratinový protein, který v našich kúrách používáme, je základním stavebním prvkem vlasů, nehtů a svrchní vrstvy kůže.

Produkty Amazon Keratin se vyrábí kompletně v USA z prvotřídních složek a přírodních produktů. Amazon Keratin – rovnací systém má odlišné složení, díky kterému je určen pro všechny typy vlasů a dosahuje dlouhotrvajících výsledků. Veškeré produkty Amazon keratin byly před uvedením na český trh po dobu 1 roku testovány a jsou atestovány pro prodej v Evropské unii. Amazon keratin splňuje narozdíl od některých jiných značek normy EU vydané Zdravotním ústavem v Praze.

K dosažení maximálních výsledků kúry doporučujeme doplňkovou řadu výrobků Amazon Keratin pro každodenní péči – šampon, kondicionér a vlasovou masku. Tyto produkty neobsahují soli ani sulfáty a byly speciálně vyvinuty pro prodloužení účinků keratinové kúry. Hlavním efektem brazilského keratinu je dlouhodobá regenerace vlasů, narovnání je jen vedlejší efekt.

...jedinečnou obnovu vašich vlasů v Kadeřnictví Gabriela - Brno Vám přináší certifikovaná kadeřnice Andrea Fábry

Proč Global keratin?

Krásné, zdravě vypadající vlasy jsou přáním každé ženy. Keratinová léčebná kúra je proces, který Vám toto přání splní. Výsledkem bude hladký, lesklý a zářivý vzhled Vašich vlasů, díky novému způsobu hloubkové regenerace vlasů- Brazilským Global keratinem.

Co je to obnova Global Keratinem?

Jedná se o keratinovou obnovu vlasů- regeneraci vlasového stvolu za pomoci Brazilského keratinu. Aplikace brazilského Global keratinu je vratná, to znamená, že vlas regeneruje do hloubky, ale chemicky jej nikterak nenaruší.

Co vlastně Global Keratin je?

Keratin je čistě přírodní látka, kterou je vlas tvořen z cca 88%. Věkem , barvením, žehlením a dalšími vlivy se postupně z vlasů vytrácí a my ho ošetřením brazilským keratinem dostaneme zpět, kam patří. Vlasy jsou pak hebké na dotyk, necuchají se a jejich každodenní úprava se výrazně zkrátí.

Jak dlouho mi kůra vydrží a jak o vlasy pečovat?

Vlasy jsou po regenerační kůře brazilským Global keratinem lesklé, hladké a rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled. Po aplikaci brazilského Global keratinu se nedoporučuje mýt vlasy po dobu tří dnů, kdy se léčebný proces ve vlasech dokončuje. Pak je vhodné používat na ošetřené vlasy vhodné šampony a kondicionéry, pro udržení maximální doby působení. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít.

Je léčebná kůra určena pro poškozené vlasy?

Keratinovou kůru nejvíce ocení blondýnky, ale i ženy se slabými, nebo jinak narušenými vlasy. Dokonce i u vlasů, kde je přílišná, nežádoucí slabost a jemnost daná geneticky má léčba brazilským Global keratinem skvělé výsledky. Čím narušenější vlas, tím lepší výsledek, protože u těchto typů vlasů proniká brazilský Global keratin hlouběji do vlasového stvolu a tím zaručí viditelnější, déle trvající a zářivější výsledek I u tmavých odstínů vlasů, které jsou narušeny barvením, žehlením,trvalením a ostatními vlivy docílíme aplikací brazilského Global keratinu lesku a hladkosti vlasu.

Kdo může global keratin aplikovat?

V listopadu loňského roku získala certifikát a licenci, společně s licenčním číslem, nezbytným pro tuto odbornou kvalifikaci naše kadeřnice a jednatelka Andrea Fábry. O proškolení kadeřnice je dobré se vždy informovat, případně si nechat předložit certifkát. Jsme tak jeden z mála salónů v ČR nabízející keratinovou léčebnou kůru.

Mohu tuto kúru podstoupit s barvenými vlasy nebo s melírem?

Ano, náš rovnací systém je speciálně vyvinut tak, aby obnovoval a vyživoval všechny typy vlasů, včetně poškozených nebo chemicky ošetřených vlasů. Podstoupením keratinové kůry „navléknete vlasům jakési brnění „, které je chrání před slunečními paprsky nebo chladem , ale především plní estetickou funkci. Jako krásné jsou vnímány jen vlasy zdravé!
Doba úpravy se zkrátí prakticky na minimum.

 


Délka ošetření: 2 hod a více.

Benefit: Po léčbě brazilským Global keratinem jsou vlasy chráněny proti povětrnostním vlivům, slunečním paprskům, mořské vodě i nežádoucímu teplu vysoušeče vlasů a vlasové žehličky. Ušetříte za drahé a neúčinné přípravky na regeneraci vlasů a na jejich žehlení.

cena od

3.500 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek