Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Inspirované přírodou, čistě veganské.
Tato technologie představuje dokonalou rovnováhu mezi vědou a přírodou tím, že dodává impaktní barvu prostřednictvím veganských a organicky vypěstovaných za studena lisovaných olejů pro 2x silnější vlasy.

Vlasům poskytuje syté a bohaté barvy a zároveň vyživuje každý jeden vlas zevnitř směrem ven pro silnější vlasové vlákno.

Složení bez amoniaku, naopak obsahuje olej z Tygřího ořechu, Makadamiový  a  Mandlový olej. Vyvíječe  obsahují  Kokosový a  Slunečnicový olej. Všechny oleje lisované za studena.

Obě formule působí v dokonalé synergii obousměrně zevnitř – ven a zaručují tak sytou barvu a silné vlasy.

Každý ze 48 odstínů byl navržen tak, aby dosáhl neuvěřitelné, přirozeně vypadající a dlouhotrvající barvy bez přidání amoniaku.

Barva hloubkově hydratuje a vyživuje vlasy, takže je snadné je rozčesat. Zároveň vlasy zjemňuje a dodává jim objem bez zatížení, díky přírodní směsi za studena lisovaných olejů.

Díky veganskému složení barev Color Sublime, lze barvení spojit s regenerací  Eksperience Mořský keratin a kolagen, takže při jedné návštěvě budete mít dokonale nabarvené a zregenerované vlasy, protože regenerace mořským keratinem a kolagenem patří k nejúčinnějším na našem  trhu .

Obdobná služba zatím nikdy nebyla k dispozici.


Délka ošetření: 30 - 60 minut v závislosti na délce hustotě vlasů.

Benefit: sytá barva, až 2x silnější vlasy, lesklé a silně zregenerované vlasy

cena od

1.060 Kč

Ošetření si můžete objednat v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek