Otevírací doba

Pondělí - Pátek
na objednávku

Adresa

Merhautova 134, Brno - Černá Pole
Profesionální služby pro Vaši krásu a zdraví

-

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem síly, energie a zdraví! Na kvalitu vlasů má však vliv věk, výživa, zdraví a genetika.

Řešení od FacEvolution

AnaGainTM a peptidy
1. Stimulují růst vlasu přímo v kořínku
2. Prodlužují životní cyklus vlasu – telogenní fáze (fáze vypadávání) byla redukována až o 28 %
3. Plně navrací vitalitu vlasu – nárůst hustoty vlasů v anagenní fázi (růstová fáze) byl okolo 8 %

Hair TONIC – Anti Aging Formula

Hair TONIC působí přímo na kožní papily buňky, kde stimuluje růst vlasu, prodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání. U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energetického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. To způsobí zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, které vede k předčasnému vypadnutí. Jestliže tímto způsobem dojde k odumření více kořínků, dochází poté k plešatění. To, co je ukotveno v našich genech, nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, abychom dosáhli lepšího vzhledu a kondice vlasů. Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů, čímž zajišťuje
plnější a silnější vlasy. FacEvolution Hair TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu. Aktivní složkou je komplex peptidů obsahující AnaGainTM, jenž napomáhá posílit slabé vlasy. Vhodný pro muže i ženy.

Active SCHAMPOO

FacEvolution Active Schampoo neobsahuje sulfáty a je tedy vhodný pro každodenní mytí vlasů. Obsahuje aktivní látku AnaGainTM, jež je klinicky prověřena tím, že zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje k novému růstu a zlepšuje sílu a hustotu vlasů.
Vhodná pro muže i ženy. Řeší problematiku vypadávání a řídnutí vlasů.

Active CONDITIONER

FacEvolution Active CONDITIONER vyživuje vlasy, zvětšuje jejich objem a sílu. Hydrolyzované hedvábí předchází vlasové elektrizaci a zvlhčuje jednotlivé vlasy, čímž usnadňuje jejich rozčesávání. Extrakt z citrusu a jablka napomáhá vlasům získat na síle a plnosti. Aktivní komplex biomimetických peptidů, biochainu A a AnaGainTM zabraňuje vypadávání vlasů a zajišťuje tak plnější, silnější a zdravější vlasy s přirozeným leskem.

Hair STIM Capsules

FacEvolution Hair STIM Capsules jsou bohaté na vitamin B a aminokyseliny, které napomáhají vyživovat texturu a sílu vlasu. Kapsle obsahují DHT blokační směs, která byla vyvinuta k zastavení dalšího vypadávání vlasů a stimulaci vlasového růstu přímo
v kořínku bez vedlejších účinků.

Zakoupíte v našem kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ GABRIELA BRNO

Copyright © 2000-2018, Kadeřnictví Gabriela | Dámské i pánské kadeřnictví Brno| www.kadernictvigabriela.cz All rights reserved.
www.wgf.cz - tvorba webových stránek